0 0 Кошик
(немає товарів)
Київ Львів
(044) 467-50-57   (032) 240-41-03
(050) 494-62-22   (067) 671-21-58
(050) 355-66-60

Оплата та доставка

Мінімальна сума замовлення складає 500 грн.

Графік роботи

Ми будемо раді отримати Ваше замовлення в будь-який час.

Товар відпускається  :

Київський склад - САМОВИВІЗ зі складу в Києві можливий понеділок, середа, п'ятниця   з 10 до 17.00 години.

Львівський склад- понеділок, середа, п’ятниця  з 10 до 17.00 години.

Порядок формування замовлення

  1. Оформлення замовлення на сайті інтернет-магазину.
  2. Після перевірки наявності товару на складах менеджер надсилає рахунок з реквізитами для оплати на електронну пошту.
  3. Після підтвердження оплати замовлення готується до відправки та передається компанії-перевізнику.
  4. Якщо Ви бажаєте забрати товар самостійно, обов’язково зв’язуйтесь з менеджером для уточнення зручного часу для отримання свого замовлення.
  5. Оплата замовлення підтверджує правильність переліку товару в рахунку-фактурі.
  6. Ціна на імпортний товар може коливатись відповідно до зміни курсу на день виставлення рахунку. 
  7. Оплата товару здійснюється тільки в національній валюті - гривні.

Наявність товару на складах

- Весь асортимент товару розміщений на декількох складах у Києві та Львові. Інформація про наявність товару в інтернет-магазині не відображає конкретний склад, на якому товар знаходиться. Після оформлення заявки ви будете проінформовані про місцезнаходження замовлення.

- У зв’язку з великою кількістю замовлень просимо додатково уточнювати наявність матеріалів за телефонами (050) 355-66-60 (для м. Києва) та (067) 671-21-58 (для м. Львова).

Доставка

-  Відправка замовлення здійснюється протягом 1-3 днів.

 - В ціну товару не входить вартість доставки. Доставка сплачується при отриманні замовлення за тарифами компанії-перевізника.

 - Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта""САТ", Укрпошта з урахуванням забору вантажу зі складу перевізником. 

Якщо покупець не вказує розмір страхування вантажу при перевезенні, сума страхування встановлюється рівною сумі замовлення.

- У випадку, коли розмір замовлення не відповідає заводській упаковці, пакування товару є стандартним: стрейч-плівка, гофрокартон. За вимогою клієнта можливе оформлення додаткової послуги «Пакування вантажу» у перевізника.

- З моменту передачі товару компанії-перевізнику, що підтверджує оформлена товарно-транспортна накладна (ТТН), продавець відповідальність за товар не несе.  ТТН надається по запиту, оскільки кожен перевізник автоматично інформує про прибуття посилки на відділення. При отримані товару на складі перевізника необхідно перевіряти: цілісність упаковки, кількість місць та вагу вантажу на місці. В разі виявлення пошкоджень товару або невідповідності до ТТН з’ясовуйте інформацію та/або  виставляйте претензії за пошкодження в письмовому вигляді компанії-перевізнику. Розмір відшкодування вартості вантажу дорівнює розміру страхування  від компанії-перевізника.

- У випадку великої завантаженості роботи складів відправлення товару може займати декілька днів.

- Інтернет-магазин не відслідковує тривалість доставки товару з моменту відвантаження його зі складу (покупець має слідкувати за датою доставки товару : платне зберігання - на відповідальності одержувача).

- Самовивіз можливий після попередньої оплати та узгодження часу. Зверніть, будь ласка, увагу, що вантажні послуги не надаються!

Всі посилки перевіряйте на місці отримання для негайного оформлення рекламацій перевізнику, посилки є застрахованими за умовчанням.

Компанія СТАСЕНКО та Партнери розглядає рекламації стосовно пакування вантажу та перевезення тільки при наявності фото та акту від компанії-перевізника.

 

Увага! При підборі  кольору пігментів, глазурей чи інших матеріалів, враховуйте неточності, викликані передачею кольору фотоапарату та монітору.

Кінцевий колір виробу залежить від технологічних умов виробництва  (температури випалу, витримки при максимальній температурі, реакції середовища, складу глазурі, одночасного випалу з іншими виробами).

 

Правила безпеки: робота з багатьма хімічними матеріалами та дрібнодисперсними порошками потребує наявності витяжної шафи, захисту органів дихання та рук.